v.v. Oudehaske Team A1 (onder 19) 2016-2017
trainingen:
trainers Gert Otten 0513-551223 06-81517818 ma 19.30-21:00
Marvin Bronsgeest   06-18404175 wo 18.45-20:15
leider Gert  Otten 0513-551223 06-81517818
clubgebouw 677622 BB-BN-39P
Programma aanvangstijd kan nog wijzigen houd website in de gaten!
datum wedst aanwezig wedstrijd thuis uit auto's vlaggen afwezig uitslag
27-aug b1 12:00 13:00 Oudehaske A1 Akkrum A1       1-6
30-aug b2   afgelast DWP 1 Oudehaske A1 fiets      
3-sep oefen     Oudehaske 1 ONS 1       6-0
7-sep b3 13:15 18:30 Irnsum 1 Oudehaske A1 Hoe,Hoo,Muu,Bil,Mee Muu   3-5
10-sep 2 12:00 13:00 Oudehaske A1 Steenwijk 2       10-1
17-sep 3 11:00 12:00 Oudehaske A1 Irnsum 1       5-4
24-sep 4 13:30 14:30 Akkrum Oudehaske A1 Har,Lee,Ott,Vri,Min Vri   1-3
1-okt 5 11:00 12:00 Oudehaske A1 Gorredijk 1d        
8-okt 6 11:00 12:00 DWP 1 Oudehaske A1 Pon,Dij,Fab,Vel,Spe Dij    
15-okt 7 11:00 12:00 Oudehaske A1 SJO wttc 1        
22-okt inhaal                 
29-okt 8   14:30 Heerenveen 2 Oudehaske 1 All,sch,hoe,lee,muu sch    
5-nov 9 11:00 12:00 Oudehaske 1 Heerenveenseboys 2        
12-nov 10 11:00 12:00 Oudehaske 1 SJO RVC 1        
19-nov inhaal                 
26-nov 11   14:00 Mildam 1 Oudehaske 1 bil,mee,har,hoo,ott bil    
3-dec 12 11:00 12:00 Oudehaske 1 St Olyphia/OFW 1        
10-dec 13   12:00 Steenwijk 2 Oudehaske 1 vri,min,pon,dij,fab fab    
17-dec inhaal                 
                   
4-feb inhaal                
11-feb 14   14:00 Irnsum 1 Oudehaske 1 vel,spe,all,sch,hoe vel    
18-feb 15 11:00 12:00 Oudehaske 1 Akkrum 1        
25-feb inhaal                
4-mrt inhaal                
11-mrt 16   11:55 H'veenseboys 2 Oudehaske 1 lee,muu,bil,mee,har mee    
18-mrt 17 11:00 12:00 Oudehaske 1 DWP 1        
25-mrt 18   14:00 Gorredijk 1d Oudehaske 1 hoo,ott,vri,min,pon hoo    
1-apr 19 11:00 12:00 Oudehaske 1 Heerenveen 1        
8-apr 20   14:00 SJO WTTC 1 Oudehaske 1 dij,fab,vel,spe,all all    
15-apr inhaal                
22-apr inhaal                
29-apr 21 11:00 12:00 Oudehaske 1 Mildam 1        
6-mei 22   13:30 SJO RVC 1 Oudehaske 1 sch,hoe,lee,muu,bil muu    
13-mei 1   14:00 st Olyphia/OFW 1 Oudehaske 1 mee,har,hoo,ott,vri mee    
20-mei inhaal